Ostatni mecz w B-klasie
Utworzono: piątek, 10, czerwiec 2011
W niedzielę 12 czerwca odbyły się ostatnie mecze piłkarskie sezonu 2010/2011. Dla drużyny z Legnickiego Pola był to bardzo dobry sezon, gdyż dał on piłkarzom awans do wyższej klasy rozgrywkowej. KS Legnickie Pole podejmowany był przez Derby Kosiska. Mecz odbył się w Kępach. Zakończył się wygraną piłkarzy z Legnickiego Pola 0:8. Gratulujemy wyniku - kibicom zaś dziękujemy za wierny doping! W tym samym dniu zespół Orzeł Mikołajowice podejmował na własnym boisku drużynę Polgeo Lusina Zryw Kłębanowice zaś Agrolandis Jarosław. Po raz pierwszy drużyny z terenu Gminy Legnickie Pole zajmują dwa pierwsze miejsca w tabeli. Wiceliderem została drużyna Orzeł Mikołajowice. Serdecznie gratulujemy!!!
Orzeł Mikołajowice - Polgeo Lusina 3:0
Zryw Kłębanowice - Agrolandis Jarosław 0:3
Orzeł Mikołajowice - Polgeo Lusina 3:0
Zryw Kłębanowice - Agrolandis Jarosław 0:3
View the embedded image gallery online at:
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/598-ostatni-mecz-w-b-klasie.html#sigFreeId94e96a08b1
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 128
Wczoraj 142
W tym tygodniu 758
W tym miesiącu 3823
Od początku 2082480

English
Deutsch
Česky



























