Rada Gminy

Skład Rady Gminy Legnickie Pole
kadencja 2018 – 2023

Radni Gminy
Kadencja 2018 - 2023

 

MiejscowośćFunkcjaImię i nazwiskoAdres e-mail

Księginice
Kłębanowice

Przewodniczący Rady Gminy Dariusz Szczerba Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Legnickie Pole Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Zastępca Przewodniczącej Komisji ds. Społecznych
Iwona Mierzwińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biskupice
Czarnków
Koiszków
Mąkolice
Wiceprzewodniczący Rady Gminy
Adam Binek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Legnickie Pole Radna
Przewodnicząca Komisji ds. Społecznych
Zastępca Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Renata Dunikowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nowa Wieś
Legnicka
Radna
Przewodnicząca Komisji Finansów, Inwestycji i Gospodarowania Mieniem Komunalnym
Danuta Misiak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gniewomierz
Psary
Radna

Jadwiga Gawron Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mikołajowice Radny
Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Zastępca Przewodniczącej Komisji Finansów, Inwestycji i Gospodarowania Mieniem Komunalnym
Piotr Cymbalak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubień
Ogonowice
Strachowice
Radna Edyta Paczkowska-Pater Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Taczalin Radny
Zastępca Przewodniczącego Komisji Rolnictwa, Ekologii i Gospodarki Przestrzennej
Zdzisław Stawarski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koskowice Radny
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Stanisław Tokarz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bartoszów Radna Danuta Tołłoczko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Raczkowa Radny Jerzy Sajewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nowa Wieś Legnicka Radny Krzysztof Lelito Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Legnickie Pole Radny Marek Sułkowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Legnickie Pole Radny Jacek Swacha Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualne informacje na temat jakości powietrza w Legnickim Polu