Sesja Rady Gminy
Utworzono: piątek, 10, czerwiec 2011
W piątek 17 czerwca 2011 r. o godz. 09.00 rozpocznie się sesja Rady Gminy Legnickie Pole. Sesja odbędzie się po raz pierwszy w sali mediateki (I piętro) Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Legnickim Polu przy pl. H. Pobożnego nr 6 (b. restauracja Rycerska). Na remont pomieszczeń złożono wniosek o dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 -2013. Program sesji przewiduje między innymi:
1.Uroczyste wręczenie medali za długoletnie pozycie małżeńskie.
2.Wręczenie legitymacji sołtysom.
3.Podziękowania dla spółki EKOPROD.
4.Interpelacje radnych oraz zapytania sołtysów i zaproszonych gości.
5.Informacja o działalności Wójta w okresie międzysesyjnym, w szczególności z wykonania uchwał Rady Gminy.
6. Udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Legnickie Pole za 2010 r.
1.Uroczyste wręczenie medali za długoletnie pozycie małżeńskie.
2.Wręczenie legitymacji sołtysom.
3.Podziękowania dla spółki EKOPROD.
4.Interpelacje radnych oraz zapytania sołtysów i zaproszonych gości.
5.Informacja o działalności Wójta w okresie międzysesyjnym, w szczególności z wykonania uchwał Rady Gminy.
6. Udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Legnickie Pole za 2010 r.
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 128
Wczoraj 142
W tym tygodniu 758
W tym miesiącu 3823
Od początku 2082480

English
Deutsch
Česky



























