Przeciwdziałanie alkoholizmowi

Telefon Zaufania AA

telefonOsoby chcące anonimowo skorzystać z pomocy terapeuty mają teraz taką możliwość. Ruszył telefon zaufania dla osób uzależnionych od alkoholu prowadzony przez Wspólnotę Anonimowych Alkoholików. Grupa wsparcia WAA formowana przez zdrowiejących alkoholików dla osób uzależnionych chcących zerwać z nałogiem. Jest to jedna z największych organizacji wspierających powrót z alkoholizmu do normalnego życia.

Czytaj więcej: Telefon Zaufania AA

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

Wójt Gminy Legnickie Pole zaprasza do składania ofert w ramach Ogłoszenia o zamówieniu w przedmiocie: Zapewnienie dostępu do infrastruktury opieki nad dziećmi do lat 3 na obszarze gminy Legnickie Pole. Zamówienie realizowane jest w formule ,,zaprojektuj i wybuduj’’, a  jego przedmiotem jest: Zaprojektowanie i wykonanie prac budowlanych, adaptacja budynku przy ulicy Kossak Szczuckiej 3, w celu utworzenia publicznego żłobka w Legnickim Polu.
Więcej informacji dostępnych jest pod n/w linkiem.

http://www.bip.legnickiepole.pl/index.php/zam-pub/2020/powyzej-30-000/408-zapewnienie-dostepu-do-infrastruktury-opieki-nad-dziecmi-do-lat-3-na-obszarze-gminy-legnickie-pole

Opłaty za sprzedaż alkoholu

Wysokość opłat

Czytaj więcej: Opłaty za sprzedaż alkoholu

Punkt Konsulatacyjny

Punkt Konsulatacyjny dla osób uzależnionych i ich rodzin

Czytaj więcej: Punkt Konsulatacyjny

Aktualne informacje na temat jakości powietrza w Legnickim Polu