W piątek 27 sierpnia 2010 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Legnickim Polu odbędzie się kolejna Sesja Rady Gminy Legnickie Pole. Rozpoczęcie godz. 9.00
Informujemy, że Minister Skarbu Państwa opublikował ogłoszenie o zamiarze odpłatnego zbycia spółki MAZOWIECKIE CENTRUM HODOWLI I ROZRODU ZWIERZĄT.
Serdecznie zapraszamy na Jarmark Św. Bartłomieja, który odbędzie się w najbliższą sobotę (21 sierpnia) w Nowej Wsi Legnickiej. Jest to impreza z tradycjami, która trwale wpisała się w kulturalny krajobraz, nie tylko Gminy Legnickie Pole, ale również powiatu - mówi Antoni Bucki z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Legnickim Polu - koordynator imprezy.
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Legnicy organizuje w dniu 18 sierpnia 2010r. o godzinie 1300 w sali 355 seminarium z zakresu odnawialnych źródeł energii, a w szczególności montażu systemów solarnych. Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium osoby zainteresowane tą tematyką.
W poniedziałek 9 sierpnia 2010 roku Wójt Aleksander Kostuń zwrócił się do mieszkańców Gminy Legnickie Pole o wsparcie materialne dla osób poszkodowanych przez sobotnią powódź w Bogatyni. Apel rozesłany został do mieszkańców Gminy w godzinach porannych przez system informacji smsowej.
W 2012 roku zaplanowano otwarcie Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie w związku z powyższym w imieniu Muzeum Wsi Kieleckiej oraz Instytutu Pamięci Narodowej zwracamy się z prośbą do osób i instytucji gotowych przekazać swoje zbiory w postaci dokumentów i wszelkich pamiątek dotyczących martyrologii wsi oraz życia codziennego jej mieszkańców pod okupacją niemiecką i sowiecką z okresu II wojny światowej.
Pomóżmy mieszkańcom Bogatyni! Urząd Gminy Legnickie Pole organizuje zbiórkę darów dla osób poszkodowanych w sobotniej powodzi. Żywność, a przede wszystkim wodę pitną prosimy dostarczać do Urzędu Gminy w Legnickim Polu w ciągu najbliższych trzech dni (tj. 9-11 sierpnia) w godzinach 800 – 1400. Zbiórka prowadzona będzie do środy (11 sierpnia) do godz. 1200. W czwartek rano transport darów zebranych podczas akcji wyruszy z Legnickiego Pola do Bogatyni.
Informujemy, że w związku z katastrofalnie niską wilgotnością ściółki leśnej i wysokimi temperaturami powietrza Nadleśnictwo Legnica wprowadziło zakaz wstępu do lasów od dnia 15 lipca 2010r. stanowiących własność Skarbu Państwa na terenie gminy Legnickie Pole.Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 110
Wczoraj 142
W tym tygodniu 740
W tym miesiącu 3805
Od początku 2082462

English
Deutsch
Česky



























