Turniej o Puchar Wójta.
Utworzono: piątek, 27, styczeń 2012
W sobotę tj. 4 lutego kluby sportowe z terenu Gminy Legnickie Pole zmagać się będą w halowym turnieju piłkarskim o puchar Wójta Gminy Legnickie Pole. To kolejny turniej organizowany tradycyjnie na początku roku. Tegoroczna edycja jest już ósmą. Z pewnością nie zabraknie piłkarskich emocji!!!Rozpoczęcie turnieju na hali sportowej przy Zespole Szkół w Legnickim Polu o godz. 1000. Poza Pucharem ufundowanym przez Wójta, zwycięzcy zabiorą do domów statuetki dla najlepszego piłkarza i bramkarza turnieju.
Jesteśmy przekonani, iż turniej podobnie jak w latach poprzednich przysporzy kibicom wielu emocji - stwierdza Dariusz Mendryk - współorganizator zmagań.
Serdecznie zapraszamy kibiców do obejrzenia rozgrywek oraz do dobrego, piłkarskiego dopingu !!!
Poczuj atmosferę EURO 2012 w Legnickim Polu.
Jesteśmy przekonani, iż turniej podobnie jak w latach poprzednich przysporzy kibicom wielu emocji - stwierdza Dariusz Mendryk - współorganizator zmagań.
Serdecznie zapraszamy kibiców do obejrzenia rozgrywek oraz do dobrego, piłkarskiego dopingu !!!
Poczuj atmosferę EURO 2012 w Legnickim Polu.
View the embedded image gallery online at:
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/761-turniej-o-puchar-w.html#sigFreeId7efd37ee50
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 2
Wczoraj 128
W tym tygodniu 760
W tym miesiącu 3825
Od początku 2082482

English
Deutsch
Česky



























