Wypadek w Koiszkowie.
Utworzono: czwartek, 19, styczeń 2012
We wtorek na drodze krajowej nr 3 w miejscowości Koiszków doszło do wypadku. Około godz. 1400 jadący w kierunku Legnicy wałbrzyszanin najprawdopodobniej nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków atmosferycznych i na łuku wypadł z drogi. Samochód koziołkował i zatrzymał się w rowie. Dwie osoby jadące Renault Megane Coupe zostały ranne i przewieziono je do szpitala wojewódzkiego w Legnicy. Ruch tą ważną trasą odbywał się wahadłowo. Na miejscu wypadku bardzo szybko zjawiły sie służby ratownicze by pomóc poszkodowanym. W zabezpieczaniu miejsca wypadku brała udział m.in. jednostka z OSP Legnickie Pole działająca w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczy. W akcji uczestniczyli druhowie: Tadeusz Kłaczek, Paweł Renkas, Mateusz Alwin, Adam Wasilewski i Sławomir Pienias.
View the embedded image gallery online at:
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/748-wypadek-w-koiszkowie.html#sigFreeId795c8c0445
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/748-wypadek-w-koiszkowie.html#sigFreeId795c8c0445
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 0
Wczoraj 128
W tym tygodniu 758
W tym miesiącu 3823
Od początku 2082480

English
Deutsch
Česky



























