Zakaz używania wyrobów pirotechnicznych
Utworzono: środa, 21, grudzień 2011
Rozporządzeniem Wojewody Dolnośląskiego z dnia 13 grudnia 2011r. wprowadza się na Dolnym Śląsku zakaz używania wyrobów pirotechnicznych. Zakaz obowiązuje do dnia 29 stycznia 2012r. Wyjątek w ograniczeniu używania wyrobów pirotechnicznych stanowią dni 31 grudnia 2011r. oraz 1 stycznia 2012r. Używanie wyrobów pirotechnicznych w tych dwóch dniach może nastąpić jedynie z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa dla życia, zdrowia ludzkiego, mienia i środowiska naturalnego.W przypadku osób, które nie ukończyły 18 roku życia, wykorzystywanie materiałów pirotechnicznych dozwolone jest jedynie pod bezpośrednim nadzorem osoby sprawującej władzę rodzicielską lub opiekę.
Za złamanie zakazu lub używanie fajerwerków niezgodnie z wymogami bezpieczeństwa grozi kara grzywny.
OBWIESZCZENIE WOJEWODY DOLNOŚLĄSKIEGO Z DNIA 14 GRUDNIA 2011R.
Za złamanie zakazu lub używanie fajerwerków niezgodnie z wymogami bezpieczeństwa grozi kara grzywny.
OBWIESZCZENIE WOJEWODY DOLNOŚLĄSKIEGO Z DNIA 14 GRUDNIA 2011R.
View the embedded image gallery online at:
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/731-zakaz-uiywania-wyrobirotechnicznych-52173378.html#sigFreeIdc6eba0994e
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 0
Wczoraj 128
W tym tygodniu 758
W tym miesiącu 3823
Od początku 2082480

English
Deutsch
Česky



























