Boisko już czynne
W środę 10 sierpnia 2011 roku dokonano odbioru technicznego nowego boiska wielofunkcyjnego w Legnickim Polu. Znajduje się ono przy Zespole Szkół. Początkowo planowano, że boisko otwarte zostanie wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 1 września. Po czynnościach odbiorowych postanowiono jednak, że boisko otwarte zostało już w dniu wczorajszym. Młodzież z terenu Gminy Legnickie Pole może więc korzystać z nowego boiska do godzin wieczornych.
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/638-boisko-jui-czynne.html#sigFreeId6bfeaca353
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 0
Wczoraj 128
W tym tygodniu 758
W tym miesiącu 3823
Od początku 2082480

English
Deutsch
Česky



























