Henrykalia 2011 już niebawem!
Utworzono: poniedziałek, 13, czerwiec 2011
Już wkrótce główne obchody 770 rocznicy Bitwy pod Legnicą. HENRYKALIA 2011 – będą w szczególny sposób poświęcone tej ważnej rocznicy. Zapraszamy do Legnickiego Pola w pierwszy weekend lipca. Początek wspólnego świętowania w sobotę 2 lipca o godz. 1600. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji także dla najmłodszych uczestników. Już wkrótce szczegółowy program pojawi się we wszystkich miejscowościach Gminy oraz na naszej stronie internetowej.2 lipca zapraszamy na "Piecusiowe opowieści", natomiast 3 lipca nasi milusińscy będą mogli obejrzeć inscenizację "O królewnie czarodziejce".
Jakie atrakcje czekają jeszcze na Państwa? Cierpliwości...
Więcej informacji o imprezie już niebawem.
View the embedded image gallery online at:
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/601-henrykalia-2011-jui-w-lipcu.html#sigFreeId9f902bfa2f
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 128
Wczoraj 142
W tym tygodniu 758
W tym miesiącu 3823
Od początku 2082480

English
Deutsch
Česky



























