Wygrała Anna Huk
Utworzono: poniedziałek, 06, czerwiec 2011
Anna Huk, zawodniczka „TATARA” Legnickie Pole zwyciężyła w Międzynarodowym Turnieju Łuczniczym z okazji 770 rocznicy Bitwy pod Legnicą. Od wielu lat trenuje przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Legnickim Polu. Zawody z okazji rocznicy bitwy z 1241 roku trwały przez dwa dni w Legnicy na stadionie miejskim oraz na torach przy ulicy Radosnej. Zgromadziły zawodników z całej Polski i wielu kibiców. Obecnie Ania Huk walczy o miejsce w juniorskiej kadrze na sierpniowe Mistrzostwa Świata, które rozegrane zostaną w Legnicy. Życzymy dalszych sukcesów i gratulujemy zwyciężczyni oraz jej najbliższym.
Zdjęcia: Krzysztof Lewandowski (www.lca.pl)
Zdjęcia: Krzysztof Lewandowski (www.lca.pl)
View the embedded image gallery online at:
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/592-wygrasa-anna-huk.html#sigFreeId098e04630a
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/592-wygrasa-anna-huk.html#sigFreeId098e04630a
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 128
Wczoraj 142
W tym tygodniu 758
W tym miesiącu 3823
Od początku 2082480

English
Deutsch
Česky



























