Wypadek na A4
Utworzono: piątek, 11, luty 2011
W piątek około godziny 5.00 na autostradzie A4, na wysokości Legnickiego Pola, doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowch (TIR). Do wypadku zadysponowana została między innymi jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Legnickiego Pola. Ruch w kierunku Wrocławia odbywał się jednym pasem jezdni. Prace przy usuwaniu skutków wypadku trwały do godz. 10.00. Apelujemy o ostrożną jazdę!
View the embedded image gallery online at:
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/531-wypadek-na-a4.html#sigFreeId3fa82068c2
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 123
Wczoraj 142
W tym tygodniu 753
W tym miesiącu 3818
Od początku 2082475

English
Deutsch
Česky



























