Zakaz używania wyrobów pirotechnicznych
Utworzono: poniedziałek, 27, grudzień 2010
Rozporządzeniem Wojewody Dolnośląskiego z dnia 17 grudnia 2010r. wprowadza się na Dolnym Śląsku zakaz używania wyrobów pirotechnicznych. Zakaz obowiązuje do dnia 27 lutego 2011r. Wyjątek w ograniczeniu używania wyrobów pirotechnicznych stanowią dni 31 grudnia 2010r. oraz 1 stycznia 2011r. Używanie wyrobów pirotechnicznych w tych dwóch dniach może nastąpić jedynie z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa dla życia, zdrowia ludzkiego, mienia i środowiska naturalnego.W przypadku osób, które nie ukończyły 18 roku życia, wykorzystywanie materiałów pirotechnicznych dozwolone jest jedynie pod bezpośrednim nadzorem osoby sprawującej władzę rodzicielską lub opiekę.
Za złamanie zakazu lub używanie fajerwerków niezgodnie z wymogami bezpieczeństwa grozi kara grzywny.
Za złamanie zakazu lub używanie fajerwerków niezgodnie z wymogami bezpieczeństwa grozi kara grzywny.
OBWIESZCZENIE WOJEWODY DOLNOŚLĄSKIEGO Z DNIA 20 GRUDNIA 2010R.
View the embedded image gallery online at:
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/508-zakaz-uiywania-wyrobirotechnicznych.html#sigFreeIdc6eba0994e
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 123
Wczoraj 142
W tym tygodniu 753
W tym miesiącu 3818
Od początku 2082475

English
Deutsch
Česky



























