Turniej halowy
Utworzono: wtorek, 16, listopad 2010
W piątek 12 listopada odbył się w Legnickim Polu turniej strefowy mający na celu wyłonienie najlepszej drużyny reprezentującej Powiat Legnicki w rywalizacji drużyn z terenu Województwa Dolnośląskiego chłopców do lat 15. W turnieju uczestniczyli także zawodnicy z Legnickiego Pola. Organizatorami turnieju byli: Powiat Legnicki, Gmina Legnickie Pole, Powiatowe Zrzeszenie „LZS” oraz Zespół Szkół w Legnickim Polu.Nagrody dla najlepszej drużyny fundował Wójt Gminy Legnickie Pole Aleksander Kostuń. Na szczególne wyróżnienie zasługują piłkarze reprezentujący Legnickie Pole: Dominik Czyżewski i Marcin Wasilewski. O dalszych losach drużyny reprezentującej Powiat Legnicki będziemy informować.
Fot.: Adam Wasilewski
Fot.: Adam Wasilewski
View the embedded image gallery online at:
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/476-turniej-halowy.html#sigFreeId67a4a6bf76
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/476-turniej-halowy.html#sigFreeId67a4a6bf76
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 120
Wczoraj 142
W tym tygodniu 750
W tym miesiącu 3815
Od początku 2082472

English
Deutsch
Česky



























