Remis z Górnikiem
Remisem (1:1) zakończył się wyjazdowy mecz piłkarzy "Błękitnych" Koskowice z "Górnikiem" Złotoryja. Mecz odbywał się na stadionie "Górnika" w sobotę 16 październikia o godz. 1500. Drużyna z Koskowic po tym spotkaniu zajmuje w lidze okręgowej 6 miejsce. Rozgrywki "B" Klasy przysporzyły wiele emocji. Kolejne derby Gminy Legnickie Pole dały zwycięstwo drużynie z Mikołajowic.
"Zryw" Kłębanowice podejmował na własnym boisku piłkarzy "Orła" Mikołajowice. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Mikołajowic (2:6). Po pauzie Legnickiego Pola nie zmieniła się kolejność w tabeli. Liderem jest w dalszym ciągu KS Legnickie Pole. Miejsce drugie zajmuję "Orzeł" Mikołajowice, miejsce trzecie zaś przypadło drużynie "Albatros" Jaśkowice.
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/448-remis-z-gkiem.html#sigFreeId6d8f1e2ab5
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 112
Wczoraj 142
W tym tygodniu 742
W tym miesiącu 3807
Od początku 2082464

English
Deutsch
Česky



























