Awans Legnickiego Pola
Utworzono: czwartek, 12, maj 2011
Piłkarze z Legnickiego Pola awansowali do A klasy jeszcze przed zakończeniem sezonu! Pewną wygraną z Polgeo Lusina 12: 1 (do przerwy 5:1) KS Legnickie Pole zapewnił sobie awans i od rundy jesiennej 2011 roku rozpocznie rozgrywki w A klasie. Mecz rozegrany został w środę 11 maja na boisku w Legnickim Polu. Setną bramkę dla Klubu w sezonie 2010/2011 zdobył Wojciech Huk, kapitan zespołu. Piłkarzom, zarządowi i wiernym kibicom dziękujemy i gratulujemy! Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z meczu o awans.
View the embedded image gallery online at:
https://archiwum.legnickiepole.pl/39-sport/ks-legnickie-pole/575-awans-legnickiego-pola.html#sigFreeId793197b7a8
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 128
Wczoraj 142
W tym tygodniu 758
W tym miesiącu 3823
Od początku 2082480

English
Deutsch
Česky



























