LKS \"Orzeł\" Mikołajowice
Pierwszy mecz Mikołajowic
Utworzono: wtorek, 23, sierpień 2011
W poprzedni weekend odbyła się pierwsza kolejka Legnickiej A-klasy. W kolejce tej nie wystąpił beniaminek KS Legnickie Pole, a to z powodu wycofania się z rozgrywek „Ikara” Miłogostowice. Grał za to drugi beniaminek z terenu Gminy Legnickie Pole - „Orzeł” Mikołajowice. Już w pierwszym spotkaniu „Orły” zainkasowały 3 punkty wygrywając z „Krokusem” Kwiatkowice.Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 2
Wczoraj 128
W tym tygodniu 760
W tym miesiącu 3825
Od początku 2082482

English
Deutsch
Česky



























