Anna Huk powołana do kadry
Utworzono: piątek, 27, kwiecień 2012
Mieszkająca w Legnickim Polu, a trenująca we Wrocławiu Ania Huk w ubiegłą niedzielę dostała powołanie z kadry narodowej na Puchar Europy Juniorów. Już wkrótce nasza reprezentantka wyjeżdża do Żywca, gdzie od 1 maja będzie przebywała na obozie kadry. W dniach 6 -13 maja 2012 roku będzie reprezentować kraj a także naszą gminę za granicą w Porecu w Chorwacji. Ani życzymy kolejnych sukcesów i czekamy na dobre wieści z Chorwacji.
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 2
Wczoraj 128
W tym tygodniu 760
W tym miesiącu 3825
Od początku 2082482

English
Deutsch
Česky



























