Zaplanuj ferie! Zapraszamy na lodowisko.
Utworzono: czwartek, 12, styczeń 2012
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Legnickim Polu zaprasza naszych najmłodszych mieszkańców na wspólny wyjazd na lodowisko w Legnicy. To kolejna oferta naszego ośrodka skierowana dla dzieci i młodzieży w okresie zbliżających się ferii - mówi Kamil Strynkowski - dyrektor GOKiS-u, zapraszając na wyjazd. Wyjazd zaplanowano w środę 25 stycznia. Serdecznie zapraszamy! Szczegóły w biurze GOKiS-u i pod telefonem 76 85 82 827.Planowany wyjazd o godz. 1100, powrót ok. 1430
Opłata: 10 zł/osoba.
Wyjazd przeznaczony jest dla dzieci i młodzież w wieku od 9 do 16 lat.
Zapisy trwają do 17 stycznia (wtorek) w GOKiS w Legnickim Polu z podaniem: imienia, nazwiska, adresu, telefonu kontaktowego, numeru pesel, pisemnej zgody rodziców.
Ilość miejsc ograniczona.
Zapraszamy serdecznie.
Opłata: 10 zł/osoba.
Wyjazd przeznaczony jest dla dzieci i młodzież w wieku od 9 do 16 lat.
Zapisy trwają do 17 stycznia (wtorek) w GOKiS w Legnickim Polu z podaniem: imienia, nazwiska, adresu, telefonu kontaktowego, numeru pesel, pisemnej zgody rodziców.
Ilość miejsc ograniczona.
Zapraszamy serdecznie.
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 0
Wczoraj 128
W tym tygodniu 758
W tym miesiącu 3823
Od początku 2082480

English
Deutsch
Česky



























