Anna Huk powołana do reprezentacji
Utworzono: poniedziałek, 30, maj 2011
W dniach 4-5 czerwca 2011 r. odbędzie się w Legnicy MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ŁUCZNICZY Z OKAZJI 770 ROCZNICY BITWY POD LEGNICĄ. Wśród powołanych zawodników przez Polski Związek Łuczniczy znajduje się mieszkanka Legnickiego Pola Anna Huk zawodniczka UKS "Tatar" Legnickie Pole. Eliminacje do turnieju rozpoczną się w sobotę o 8:30 na stadionie miejskim w parku, następnie osoby zakwalifikowane do finałów będą rywalizować o zwycięstwo w turnieju w niedziele na torach łuczniczych przy ul. Radosnej 17 w Legnicy. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych, łuczniczych sukcesów.
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 128
Wczoraj 142
W tym tygodniu 758
W tym miesiącu 3823
Od początku 2082480

English
Deutsch
Česky



























