Wnioski o przyznanie płatności
Utworzono: czwartek, 31, marzec 2011
ARiMR w Legnicy przypomina, że wnioski o przyznanie płatności OB, ONW, PRŚ na 2011 rok, składane są w terminie 15.03.2011r. – 16.05. 2011r. W imieniu ARiMR , zwracamy się z apelem o nie czekanie „na ostatnią chwilę” i bieżące składanie wniosków.
Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 730 – 1530.
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 123
Wczoraj 142
W tym tygodniu 753
W tym miesiącu 3818
Od początku 2082475

English
Deutsch
Česky



























