O puchar Wójta
Utworzono: czwartek, 03, luty 2011
Już w najbliższą sobotę: 5 lutego 2011 roku kluby sportowe z terenu Gminy Legnickie Pole zmagać się będę w halowym turnieju piłkarskim o puchar Wójta Gminy Legnickie Pole. To kolejny turniej organizowany tradycyjnie na początku roku. W 2011 roku już po raz siódmy spotykamy się w Legnickim Polu. Z pewnością nie zabraknie piłkarskich emocji!!!Rozpoczęcie turnieju na hali sportowej przy Zespole Szkół w Legnickim Polu o godz. 10.00. Poza pucharem Wójta będą do wygrania statuetki dla najlepszego piłkarza i bramkarza turnieju. Jesteśmy przekonani, iż turniej podobnie jak w latach poprzednich przysporzy kibicom wiele emocji. Serdecznie zapraszamy do dobrego, piłkarskiego dopingu!!!
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 123
Wczoraj 142
W tym tygodniu 753
W tym miesiącu 3818
Od początku 2082475

English
Deutsch
Česky



























