Nie będzie pomocy dla kombatantów.
Utworzono: środa, 26, styczeń 2011
Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych pismem z dnia 17 stycznia poinformował, że w 2011 roku nie przewidział środków przeznaczonych do przekazania gminom na realizację zadań z zakresu pomocy pieniężnej dla kombatantów i innych osób uprawnionych.Osoby uprawnione znajdujące się w trudnej sytuacji mogą zwrócić się o pomoc pieniężną bezpośrednio do Kierownika Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych. Informacje dotyczące procedury wnioskowania o pomoc są umieszczone na stronie internetowej www.udskior.gov.pl
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 123
Wczoraj 142
W tym tygodniu 753
W tym miesiącu 3818
Od początku 2082475

English
Deutsch
Česky



























