W wigilię urząd nieczynny.
Utworzono: poniedziałek, 20, grudzień 2010
Informujemy, iż w najbliższy piątek, w wigilię (24 grudnia) Urząd Gminy Legnickie Pole będzie nieczynny. Dzień ten dla pracowników Urzędu będzie wolny w zamian za przypadające w sobotę 25 grudnia 2010r. Święto Bożego Narodzenia. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 120
Wczoraj 142
W tym tygodniu 750
W tym miesiącu 3815
Od początku 2082472

English
Deutsch
Česky



























