Wesołych Świąt!
Utworzono: sobota, 03, kwiecień 2010
Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy aby ten radosny okres był czasem pokoju,
radości i Miłości.
Życzymy pomyślności i wytrwałości
we wszystkich podejmowanych zamierzeniach!
Ogromu wzajemnej miłości!
Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego:
Przewodniczący Rady Gminy Wójt Gminy
Dariusz Mendryk Aleksander Kostuń
null
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 120
Wczoraj 142
W tym tygodniu 750
W tym miesiącu 3815
Od początku 2082472

English
Deutsch
Česky



























