KOMUNIKAT!

KOMUNIKAT.pngW związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi niedostarczenia dla Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Ks. Anny 1-3 przez Urząd Gminy Legnickie Pole pojemników na odpady, informujemy, że pierwsze doręczenie pojemników do w/w wspólnoty nastąpiło w dniu 5 sierpnia 2020 r.
Niestety, jeden z mieszkańców (członek zarządu wspólnoty-SP) odmówił podpisania ich doręczenia. W związku z zaistniałą sytuacją pracownicy urzędu gminy nie mogli pozostawić pojemników. Z naszej strony skontaktowaliśmy się pilnie z zarządcą nieruchomości- którym jest firma Prospector sp. z o.o. z Legnicy z prośbą o ustalenie reprezentacji wspólnoty. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od pracownika firmy Prospector sp. z o.o. informację o następującej treści: „Rozmawiałam z Zarządem WM Księżnej Anny 1,3, panowie są w pracy i raczej dzisiaj nie podpiszą protokołu dostarczenia pojemników (…)”.
Tym razem jednak odbiór pojemników nastąpił bez żadnych problemów, gdyż inni mieszkańcy wspólnoty potwierdzili ich dostarczenie, za co im serdecznie dziękujemy.

Aktualne informacje na temat jakości powietrza w Legnickim Polu