Uwaga! Wymiana pojemników na odpady!

Segregujemy 01Uwaga! Pilny komunikat!
W związku z Państwa sygnałami dotyczącymi odbierania przez firmę COM-D pojemników na odpady, prosimy o niewydawanie pojemników tej firmie do czasu wygaśnięcia umowy - czyli do 31.07.2020 roku.
Aby zmniejszyć koszty związane z gospodarką odpadami Wójt Gminy Legnickie Pole podjął decyzję o zakupie dla mieszkańców naszej gminy pojemników na każdy rodzaj odpadów: zielone na szkło, żółte na metale i tworzywa sztuczne, niebieskie na papier, brązowe na odpady biodegradowalne oraz czarne na odpady zmieszane. Pojemniki trafią do każdego domostwa w naszej gminie, a akcja będzie przeprowadzana sukcesywnie w każdym sołectwie. Pracownicy gminy będą Państwa prosić o podpisanie protokołu odbioru każdego kosza, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.


Aktualne informacje na temat jakości powietrza w Legnickim Polu