Spotkanie wigilijne
Utworzono: czwartek, 19, grudzień 2019
Świąteczne spotkania dla osób starszych i samotnych są praktykowaną od wielu lat tradycją naszej gminy, dlatego 18 grudnia 2019 r. sala bankietowa przy ulicy Benedyktynów w Legnickim Polu wypełniła się po brzegi. W zorganizowanym przez Wójta, Rafała Plezię oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Ewelinę Podsiadło spotkaniu wigilijnym udział wzięło prawie 120 osób. Po uroczystym powitaniu gości oraz wspólnej modlitwie, wszyscy przełamali się opłatkiem, składając sobie najlepsze życzenia. Tradycyjne wigilijne potrawy zagościły na stołach, a całą uroczystość umilił występ grupy wokalnej działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Legnickim Polu.Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 112
Wczoraj 142
W tym tygodniu 742
W tym miesiącu 3807
Od początku 2082464

English
Deutsch
Česky



























