Na zakupach
Utworzono: niedziela, 17, styczeń 2016
Podczas naszych "reporeterskich" objazdów po gminie spotykamy ciekawych ludzi także spoza naszego terenu. W Mąkolicach mieliśmy okazję zrobić zakupy w sklepie na kółkach, pewnej złotoryjskiej firmy. Pieczywo i ciacha - pychota. W lecie, gdy odpoczywamy w przydomowych ogródkach może przydałyby się "napojobusy". Zimne napoje kupowalibyśmy niemal przez płot. Może któryś z naszych lokalnych handlowców podchwyci ten pomysł...
Szukaj na stronie
Licznik odwiedzin
Dzisiaj 83
Wczoraj 201
W tym tygodniu 454
W tym miesiącu 3519
Od początku 2082176

English
Deutsch
Česky



























