Mocny początek KS-u

ImageMimo tego, ze sezon rozpocznie się dopiero w najbliższą niedziele, można ze spokojem mówić, że piłkarze Klubu Sportowego Legnickie Pole są dobrze przygotowani do sezonu. W pierwszym meczu nowego sezonu, KS Legnickie Pole pokonało "Wilki" Różana 5:3 w rundzie wstępnej Pucharu Polski.
Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy już w 5 minucie zdobyli pierwszą bramkę. Oko w oko z bramkarzem z Różanej stanął Mateusz Alwin i to on otworzył wynik meczu. Chwilę później goście wyrównali, po błędzie obrony KS-u. Kilka minut przed przerwą swoją bramkę zdobył Rafał Sejud i Legnickie Pole prowadziło 2:1. Gdy wszyscy czekali na przerwę goście zdołali wyrównać i na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 2:2. W 57 minucie swoją pierwszą bramkę dla KS Legnickie Pole zdobył Adam Wasilewski, który pojawił się na boisku kilka minut wcześniej. Goście nie zdążyli otrząsnąć się po utracie 3 bramki, a musieli wyciągać piłkę z siatki po raz czwarty. Drugą swoją bramkę zdobył Mateusz Alwin. Goście nie zamierzali łatwo oddać skóry i na 15 minut przed końcem zdobyli bramkę na 4:3. Marzenia gości o awansie do kolejnej rundy rozwiał Janusz Hreczany. Napastnik Legnickiego Pola, który borykał się z kontuzjami i na boisku pojawił się w 80 minucie, już minutę później zdobył bramkę na 5:3. Po chwili sędzia zakończył mecz i do kolejnej rundy awans wywalczył zespół KS Legnickie Pole.
KS Legnickie Pole 5:3 Wilki Różana.