Stowarzyszenie ,,Nasza Nowa Wieś – bez prezesa.

Bucki Antoni00Pierwszy i dotychczasowy prezes Stowarzyszenia ,,Nasza Nowa Wieś" złożył rezygnację. Cieszę się – mówi prezes Antoni Bucki, że udało mi się w ramach pracy w tym Stowarzyszeniu dać coś od siebie mieszkańcom Nowej Wsi Legnickiej. Miałem ku temu dobry grunt, dobry czas i dobrych ludzi. To dzięki ludziom dobrej woli, którzy zaufali mi a ja im, mogłem do poprawy wizerunku tej miejscowości dołożyć swoją małą cegiełkę. I za to, moim serdecznym przyjaciołom gorąco dziękuję.



Co prawda zostało mi jeszcze wiele pomysłów i marzeń do zrealizowania w tej wsi czy gminie, ale mój czas dobiegł końca. Ciężko pozostawiać to co niedokończone, ale czas odejść, zrobić miejsce innym, lepszym. Mój czas minął. Nie ma ludzi niezastąpionych. Ta maksyma rodem z PRL-u trwa do dnia dzisiejszego. Moja ogromna wdzięczność i uznanie dla moich przyjaciół z którymi dane było mi pracować dla dobra Nowej Wsi Legnickiej, pozostanie w moim sercu na zawsze. Myślę że jeszcze uda mi się podziękować ( może na Jarmarku św. Bartłomieja) wszystkim tym, którzy byli ze mną w naszej pracy na rzecz naszej Nowowiejskiej wspólnoty.

Antoni Bucki