Ważna informacja dla mieszkańców Legnickiego Pola zamieszkujących przy ulicach dojazdowych do DPS-u. W nadchodzącym okresie grzewczym 2012/2013, mieszkańcy osiedla mieszkaniowego w Legnickim Polu będą mieli dostęp do ogrzewania i ciepłej wody - zadecydował Starosta Legnicki. Jest to efekt rozmów Wójta Gminy Aleksandra Kostunia z Zarządem legnickiego powiatu oraz z kierownictwem Domu Pomocy Społecznej.
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/814-mieszkalegnickiego-pola-b-mieadal-ciepso.html?print=1&tmpl=component#sigFreeId275f3bbcd2