Już w przyszłym tygodniu rusza nowe połączenie Legnicy z Gminą Legnickie Pole. Usługę przewozową świadczyć będzie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne z Legnicy. Z nowej linii korzystać będą przede wszystkim pracownicy VOSS-a, LIDL-a oraz CaseTech-a – zakładów funkcjonujących od kilku lat na terenie LSSE obszar Legnickie Pole.
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/805-linip-nr-q26q-do-nowej-wsi-legnickiej.html?print=1&tmpl=component#sigFreeId4d8fa88840