W dniu 25 marca br. w "Piwnicy Benedektyńskiej" odbył się jarmark wielkanocny organizowany przez GOKiS w Legnickim Polu. Wraz z jego kolorowo przyozdobionymi stoiskami był pierwszym najważniejszym wydarzeniem tegorocznej wiosny. Był to doskonały czas dla rodzin i dzieci na rozpoczęcie sezonu, poczucie atmosfery zbliżających się świąt.
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/799-jarmark-wielkanocny.html?print=1&tmpl=component#sigFreeId3b69351009