W pierwszy dzień marca grupa 27 pań z Gminy Legnickie Pole wybrała się na wieczorny seans filmowy do kina Helios w Legnicy. Organizatorem wyjazdu był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Legnickim Polu. Wieczór bogaty w przeróżne atrakcje: dramat, komedia i romans w jednym, czyli film pt: „Odrobina nieba”, koktajle owocowe, drinki bezalkoholowe, słodkie upominki, ciasteczka, czekoladki, zabiegi satynowych dłoni dla wszystkich Pań, porady kosmetyczne, czyli coś w sam raz na przyjemny wieczór, spędzony w „babskim” towarzystwie. Tylko i wyłącznie panie w tym dniu wypełniły kino do ostatniego miejsca. Jedyni panowie podczas "baskiego wieczoru" to konferansjerzy.
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/784-sposa-lepsze-samopoczucie.html?print=1&tmpl=component#sigFreeId437b709169