W sobotę 11 lutego 2012 roku odbyła się Gala Mistrzów Sportu. Jej celem było podsumowanie trwającego przez miesiąc plebiscytu na najpopularniejszego sportowca Legnicy oraz Gmin Powiatu Legnickiego. W tegorocznej edycji plebiscytu w Gminie Legncikie Pole zwyciężył Adam Wasilewski. Na specjalne wyróżnienie i stypendium zasłużyła także Anna Huk z Legnickiego Pola.
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/770-huk-i-wasilewski-wyreni.html?print=1&tmpl=component#sigFreeId02dcaef2c0