Pierwsza edycja Akademii Kulinarnej w gminie Legnickie Pole przeszła już do historii i to w smakowity sposób. To niecodzienne wydarzenie miało miejsce 18 listopada ubiegłego roku w sali bankietowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. Kolejne spotkanie miało już charakter wyjazdowy. Ciszymy się, gdyż w drugiej, kolejnej edycji Akademii organizowanej przez nasz GOKiS wzięła udział całkiem spora liczba osób złaknionych kulinarnej przygody - mówi Gosia Wasylewicz - koordynatorka akcji.
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/767-drugie-spotkanie-akademii-kulinarnej.html?print=1&tmpl=component#sigFreeIda0b0c19f37