W sobotę tj. 4 lutego kluby sportowe z terenu Gminy Legnickie Pole zmagać się będą w halowym turnieju piłkarskim o puchar Wójta Gminy Legnickie Pole. To kolejny turniej organizowany tradycyjnie na początku roku. Tegoroczna edycja jest już ósmą. Z pewnością nie zabraknie piłkarskich emocji!!!
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/761-turniej-o-puchar-w.html?print=1&tmpl=component#sigFreeId7efd37ee50