Podobnie jak w ubiegłym roku, na terenie campingu w Legnickim Polu w dniach 4 – 6 sierpnia odbył się biwak, który miał na celu umilić czas kończących się wkrótce wakacji. Organizatorem trzydniówki była Małgorzata Wasylewicz pracownik Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Legnickim Polu. Zapewniono uczestnikom wiele atrakcji m.in. tradycyjne spanie w namiotach, wieczorne biesiadowanie przy ognisku z kiełbaską na kiju i pieczonymi ziemniakami, malowanie twarzy węglem drzewnym, gry i zabawy. Miłą niespodzianką okazała się wędrówka z opiekunami na Złoty Szlak Legnickiego Pola, zakończona rozwiązywaniem krzyżówki edukacyjnej przygotowanej przez Edytę Chowaniec. Uczestnicy przyznali, że wyprawa była wyjątkowo interesująca, a rozwiązywanie zagadnień bardzo wciągające.
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/634-biwakowo-w-legnickim-polu.html?print=1&tmpl=component#sigFreeId234f470ed7