Grupa Antoniego "Benedictinum" ma już wakacje. Spędza je w różnych miejscach naszego kraju, wypoczywa, ale nie przestaje śpiewać! W swoich wakacyjnych podróżach zawędrowała w tym roku do Borów Tucholskich, a dokładnie do Tucholi. Tam w dniach 9-10 lipca wzięła udział w XVII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Religijnej- Bory Tucholskie 2011 i wyśpiewała Grand Prix festiwalu!!