W sobotę i niedzielę, w pierwszy weekend lipca, mieszkańcy Gminy Legnickie Pole i ich goście wspólnie bawili się do późnych godzin nocnych na oficjalnych obchodach 770 rocznicy Bitwy pod Legnicą. HENRYKALIA 2011 zostały pomyślnie zakończone o północy z 3 na 4 lipca 2011 roku. Mimo niepogody, padającego deszczu, organizaotrzy byli mile zaskoczeni frekwencją. W nocy z soboty na niedzielę kilkaset osób bawiło się pod sceną przy zespole PULS z Legnicy. Obchody święta Gminy Legnickie Pole zakończyły się fantastycznym pokazem sztucznych ogni w centrum Legnickiego Pola.
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/613-legnickie-pole-biesiadowaso.html?print=1&tmpl=component#sigFreeId7b0f4927c0