Już wkrótce główne obchody 770 rocznicy Bitwy pod Legnicą. HENRYKALIA 2011 – będą w szczególny sposób poświęcone tej ważnej rocznicy. Zapraszamy do Legnickiego Pola w pierwszy weekend lipca. Początek wspólnego świętowania w sobotę 2 lipca o godz. 1600. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji także dla najmłodszych uczestników. Już wkrótce szczegółowy program pojawi się we wszystkich miejscowościach Gminy oraz na naszej stronie internetowej.
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/601-henrykalia-2011-jui-w-lipcu.html?print=1&tmpl=component#sigFreeId9f902bfa2f