W niedzielę 12 czerwca odbyły się ostatnie mecze piłkarskie sezonu 2010/2011. Dla drużyny z Legnickiego Pola był to bardzo dobry sezon, gdyż dał on piłkarzom awans do wyższej klasy rozgrywkowej. KS Legnickie Pole podejmowany był przez Derby Kosiska. Mecz odbył się w Kępach. Zakończył się wygraną piłkarzy z Legnickiego Pola 0:8. Gratulujemy wyniku - kibicom zaś dziękujemy za wierny doping!
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/598-ostatni-mecz-w-b-klasie.html?print=1&tmpl=component#sigFreeId94e96a08b1