Anna Huk, zawodniczka „TATARA” Legnickie Pole zwyciężyła w Międzynarodowym Turnieju Łuczniczym z okazji 770 rocznicy Bitwy pod Legnicą. Od wielu lat trenuje przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Legnickim Polu. Zawody z okazji rocznicy bitwy z 1241 roku trwały przez dwa dni w Legnicy na stadionie miejskim oraz na torach przy ulicy Radosnej. Zgromadziły zawodników z całej Polski i wielu kibiców.