Do kolejnego groźnego wypadku doszło dziś w Nowej Wsi Legnickiej. W wyniku zderzenia dwóch ciągników siodłowych z naczepami jeden z kierowców odniósł poważne obrażenia i został przewieziony do legnickiego szpitala. Jeden z pojazdów wraz z naczepą wjechał do rowu. Ruch samochodów zarówno w kierunku Legnicy jak i Jawora został zablokowany na kilka godzin. Wytyczono objazdy przez teren Gminy Legnickie Pole.
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/569-kolejny-wypadek-w-nowej-wsi.html?print=1&tmpl=component#sigFreeId87dc3ce22e