W piątek około godziny 5.00 na autostradzie A4, na wysokości Legnickiego Pola, doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowch (TIR). Do wypadku zadysponowana została między innymi jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Legnickiego Pola. Ruch w kierunku Wrocławia odbywał się jednym pasem jezdni. Prace przy usuwaniu skutków wypadku trwały do godz. 10.00. Apelujemy o ostrożną jazdę!
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/531-wypadek-na-a4.html?print=1&tmpl=component#sigFreeId3fa82068c2