Po raz kolejny drużyna z Legnickiego Pola okazała się najlepsza w turnieju halowym o puchar Wójta Gminy Aleksandra Kostunia. Tym razem była to jednak pierwsza drużyna klubu. Przed rokiem wielką niespodziankę sprawiła druga drużyna Legnickiego Pola zajmując I miejsce. W tym roku zamierzali bronić tytułu mistrza. I były na to wielkie szanse. Legnickie Pole do turnieju przygotowało podobnie jak w latach poprzednich dwa zespoły. Mecz pomiędzy drużynami z Legnickiego Pola przysporzyły widzom najwięcej emocji, zwłaszcza, że odbył się dopiero w finale.
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/527-vii-turniej-halowy-rozstrzygni.html?print=1&tmpl=component#sigFreeId32971572c4