Po udanej, sylwestrowej zabawie zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Legnickim Polu rozpoczął się czas zabaw i imprez karnawałowych. Pierwsza zabawa karnawałowa już się odbyła. Miała miejsce w sali bankietwej GOKiS Legnickie Pole w sobotę 29 stycznia 2011 roku. Trwają przygotowania do kolejnej, która zaplanowana została na sobotę 19 lutego. Uczestnicy pierwszej nie kryją swego ogromnego zadowolenia. Zabawa trwająca do samego rana wszystkim uczestnikom sprawiła wiele radości. Zapraszamy do relacji fotograficznej przygotowanej przez dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Kamila Strynkowskiego.
https://archiwum.legnickiepole.pl/67-uncategorised/525-karnawas-w-legnickim-polu.html?print=1&tmpl=component#sigFreeIda294b61c4e