Ćwiczenia strażaków z OSP.

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 06, grudzień 2010
ImageSobotni poranek, temperatura minus 17 stopni Celsjusza. Na takie niedogodności strażacy z jednostek OSP z terenu Gminy Legnickie nie zwracają uwagi.  Niesprzyjające warunki pogodowe nie były w stanie zniechęcić strażaków do uczestnictwa w trudnych ćwiczeniach z zakresu ratownictwa technicznego prowadzonego pod fachowym okiem zawodowych strażaków z Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej nr 1 w Legnicy.