Właśnie rozpoczął się plebiscyt na najlepszego dzielnicowego rewiru II dzielnicowych.Policyjny plebiscyt trwać będzie do 19 grudnia. Wszyscy dzielnicowi walczą o miano najlepszego, najbardziej perfekcyjnego i najsympatyczniejszego. Kto zdobędzie największe uznanie w oczach mieszkańców dowiemy się jeszcze przed świętami podczas podsumowania plebiscytu. O wynikach konkursu poinformujemy oczywiście na naszej stronie, a już dziś zapraszamy do udziału w konkursie i głosowania!!