Głosuj na dzielnicowego! Konkurs!

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 06, grudzień 2010
ImageWłaśnie rozpoczął się plebiscyt na najlepszego dzielnicowego rewiru II dzielnicowych.Policyjny plebiscyt trwać będzie do 19 grudnia. Wszyscy dzielnicowi walczą o miano najlepszego, najbardziej perfekcyjnego i najsympatyczniejszego. Kto zdobędzie największe uznanie w oczach mieszkańców dowiemy się jeszcze przed świętami podczas podsumowania plebiscytu. O wynikach konkursu poinformujemy oczywiście na naszej stronie, a już dziś zapraszamy do udziału w konkursie i głosowania!!
Przypominamy, że na terenie naszej Gminy prężnie działają i o nasze bezpieczeństwo dbają
Zapraszamy do głosowania.
Więcej informacji o konkursie i kandydatach do wyróżnienia "Najlepszy Dzielnicowy" znajdziecie Państwo na stronie: 
http://www.legnica.policja.gov.pl/www/index.cgi?numer=8&menu=1